top of page
  • goodwatercomua

Про фільтрацію води

Обновлено: 3 мар. 2023 г.

Це процес видалення з води забруднювачів, таких як бактерії, віруси, хімічні речовини, метали та інші забруднювачі...Фільтрація води - це процес видалення з води забруднювачів, таких як бактерії, віруси, хімічні речовини, метали та інші забруднювачі, що можуть бути шкідливими для здоров'я людини. Це може бути необхідним для питної води, для використання в харчовій промисловості, для виробництва ліків, для збереження екосистем та ін.


Існують різні методи фільтрації води, від простих методів, таких як використання сітки для забезпечення фізичного бар'єру для більших забруднювачів, до складних методів, таких як обертальна осмос, яка видаляє більшість забруднень з води.

Один з найпоширеніших методів фільтрації води - це використання вугільного фільтра. Вугільний фільтр містить активований вугілець, який видаляє хімічні забруднювачі, такі як хлор, пестициди та інші речовини, які можуть знайтися в воді. Вугільний фільтр також може видаляти певні запахи та смаки.


Інші методи фільтрації води включають обертальну осмос, ультрафільтрацію, нанофільтрацію та ін. Обертальна осмос використовує напругу, щоб перенести воду через мембрану, яка затримує більшість забруднень, включаючи метали та солі.


Ультрафільтрація та нанофільтрація використовують мембрани з меншими порами, які забезпечують більш ефективну фільтрацію забруднень, таких як бактерії та віруси.

169 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page