top of page
  • goodwatercomua

НАВІЩО І ВІД ЧОГО ТРЕБА ФІЛЬТРУВАТИ ВОДУ

Обновлено: 27 февр. 2023 г.


Ринок фільтрувального обладнання сьогодні представлений в широкому асортименті Дуже багато людей, розуміючи всю важливість вживання якісної води, вже придбали дані пристрої Але є і такі, які все ще сумніваються в застосуванні цього обладнання у себе вдома.


Вода доставляє в клітини організму людини корисні поживні речовини, вона бере участь в процесі терморегуляції і дихання Для нормальної роботи всіх органів людини необхідно випивати мінімум 1,5 літра води в день.

Парадоксально, але це факт: з одного боку - вода життєво необхідна, з іншого - саме вона є головною причиною багатьох захворювань.


Не секрет, що вода, яка надходить з крана, може містити шкідливі речовини, мікроорганізми, бути каламутній, з поганим присмаком і т.д Причиною цих негативних факторів є зношені труби в системах центрального водопостачання, слив в ґрунт добрив і т.д.

Вода повинна бути безпечною, смачною і корисною За даними медичних досліджень, якісна вода зводить до мінімуму проблеми з захворюваннями печінки, нирок і шлунково-кишкового тракту.


Щоб зрозуміти, яку воду ви п'єте, рекомендовано здати її на розширений аналіз в спеціальну лабораторію Після того, коли ви зрозумієте, що ваша вода не відповідає нормам і вимогам якості, краще відразу придбати відповідну очисну установку.

Широким попитом користуються системи зворотного осмосу, проточні та настільні фільтри Дане обладнання дозволяє одержати високу якість рідини Так, наприклад, фільтри зворотного осмосу очищають воду до 98%.


Проточні фільтри підключаються безпосередньо до водопроводу і для нормальної роботи пристрою необхідна своєчасна заміна картриджів.

Популярними є і фільтри-глечики Цей бюджетний варіант підходить для невеликих сімей, оскільки обсяг очищеної води дуже малий.


Ефективні і магістральні фільтри, які вбудовуються в систему водопроводу Це - ціла система фільтрів: на початковому етапі вода очищається від великих часток, мулу, іржі, наступний етап - очищення води від бактерій і мікроорганізмів.


На сьогоднішні, на думку експертів, найбільш оптимальним і ефективним вважається система зворотного осмосу. Вода проходить через кілька попередніх фільтрів, перш, ніж потрапити на мембрану Та, в свою чергу, пропускає тільки молекули води і кисню.

З огляду на вищевикладене, ясно одне - очищення води за допомогою фільтрів піде тільки на користь вашому здоров'ю.

42 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page